Gięcie i zwijanie blach

Such software is rarely accompanied by uninstall utility and even when it is it almost always leaves broken…

Gięcie i walcowanie stali stanowią jedne z najczęściej poszukiwanych  rodzajów technologicznej obróbki materiałów. Polega ona głównie na trwałej zmianie krzywizn przedmiotu. Terminem tym określa się  zarówno gięcie stali, jak również jej prostowanie lub walcowanie. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom w dziedzinie tej  korzystamy z najnowocześniejszych technologii i urządzeń takich jak prasy krawędziowe do 8 metrów długości i 1400 ton. Ogromne doświadczenie naszych Partnerów wsparte najnowszymi maszynami takich marek jak AMADA, BYSTRONIC, TRUMP lub TOSKAR umożliwia nam realizację najbardziej zaawansowanych zleceń.

Prasy krawędziowe dostępne w parkach maszynowych naszych Klientów:
  • moc gięcia od 40  do 1400 ton – gięcie blach do grubości 30 mm !!!
  • długość gięcia do 8000 mm
  • walce 3 i 4 rolkowe do 6000mm i 30mm grubości

Jeśli posiadają Państwo w swoim parku maszynowym urządzenia do gięcia i zwijania blach zapraszamy do współpracy. Wybór odpowiedniego abonamentu zagwarantuje Państwu dostęp do zapytań ofertowych kierowanych do naszego serwisu. 

Szukają Pańtwo firmy mogącej wykonać usługę gięcia lub zwijania blach? Zapraszamy do wypełnienia formularza znajdującego się na tej stronie serwisu. Nasz specjalista skieruje zapytanie do wszystkich firm zarejestrowanych na www.centrumuslugcnc.pl.