Gięcie rur i profili

Such software is rarely accompanied by uninstall utility and even when it is it almost always leaves broken…

W ofercie naszych Partnerów znajdą Państwo najnowocześniejsze maszyny do gięcie rur i profili. Od najmniejszych maszyn 3-rolkowych, przez  urządzenia matrycowe oraz pełną gamę giętarek trzpieniowych, takich jak jedyna w Europie giętarka trzpieniowa do rur fi 350mm lub 14-metrowa giętarka trzpieniowa do gięcia rur fi 170mm na 2D. Giętarki trzpieniowe to maszyny umożliwiające uzyskanie najwyższej jakości gięć w obróbce rur i profili cieńkościennych przy jednoczesnym zachowaniu małych promieni (do 1xD). Znajdują zastosowanie w aplikacjach wielkoseryjnych, gdzie poza wielkością produkcji liczy się również wysoka jakość detalu pozbawionego spłaszczeń w obszarze gięcia. Jednocześnie maszyny te wykorzystuje się przy formowaniu detali giętych przestrzennie, często z wykorzystaniem kombinacji promieni stałych i zmiennych. Szeroka gama doboru odpowiedniej giętarki do optymalnej średnicy materiału i promienia gięcia umożliwia najwyższą jakość wykonanych gięć.

W śród naszych Partnerów oferujących usługi gięcia rur znajdziecie Państwo największych krajowych i europejskich producentów maszyn rolniczych, naczep samochodowych oraz producentów sprzętu sportowego. Dzięki współpracy z producentami giętarek z Portugalii, Turcji, Włoch i Niemiec  jesteśmy w stanie optymalnie dobrać maszynę do Państwa potrzeb. Firmy te udostępniły nam bazę swoich Klientów na całym świecie z pełną gamą maszyn. Praktycznie więc za pośrednictwem naszego serwisu znajdą Państwo wykonawcę najbardziej wymagajacych zleceń.

Jesli chcecie Państwo dołączyć do grona naszych Klientów i otrzymywać zlecenia dotyczące gięcia rur i profili, posiadacie w swoim parku maszynowym urządzenia do tego typu prac to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Na stronie głównej serwisu zanajduje się formularz po wypełnieniu którego i wyborze jednego z abonamentów otrzymają Państwo roczny dostęp do zapytań ofertowych kierowanych do www.centrumuslugcnc.pl .