Współpraca

Jesteśmy firmą, która opiera swój szeroki wachlarz oferowanych usług  na wieloletnim doświadczeniu przedsiębiorstw, które ugruntowały swoją pozycje jako niekwestionowani liderzy w metalowej. Działalność serwisu to przede wszystkim kojarzenie potencjalnych klientów z finalnymi wykonawcami 
z zakresu szeroko rozumianej obróbki metalu, między innymi: toczenie, frezowanie, wiercenie, cięcie, gięcie, zwijanie itp.

Parki maszynowe naszych Partnerów pozwalają na wykonanie wielu, nawet najbardziej skomplikowanych i zróżnicowanych zleceń. Warto zaznaczyć, iż do każdego zapytania czy zlecenia podchodzimy indywidualnie co daje nam dużą elastyczność w stosunku do przedsiębiorstw wykonujących sztywno wyznaczone usługi. Nasza wysoko wykwalifikowana kadra pracownicza służy pomocą w zakresie doboru metod wykonania jak i innych parametrów obróbki. Do współpracy zachęcamy zarówno przedsiębiorców zainteresowanych pojedyńczymi jak i stałymi zleceniami.

Do rozmów partnerskich zachęcamy także wszystkie firmy świadczące profesjonalne usługi z zakresu obróbki CNC jak i zakłady produkcyjne, które w okresach przestoju mogą efektywnie realizować zlecane projekty. Jeśli posiadają Państwo w swoim parku maszynowym urządzenia gwarantujące najwyższą jakość obróbki uprzejmie zapraszamy do kontaktu.Ggwarantujemy znalezienie wspólnych celów. Po wyborze dogodnego abonamentu Państwa firma zostanie automatycznie wpisana do naszej bazy co spowoduje, że zaczną Państwo otrzymywać zapytania napływające do naszego serwisu. Prosimy zauważyć, że jesteśmy w stanie dotrzeć do odbiorców usług na terenie całej Polski oraz większości krajów sąsiadujących np. Litwy i Białorusi. Codziennie dbamy o profesjonalną obsługę naszych klientów co w połączeniu z Państwa możliwościami produkcyjnymi gwarantuje wspólny sukces.

Serdecznie zapraszamy do współpracy,
Zespół CentrumUsługCNC.pl